DOUGLAS GROŽIO DIENOS! BŪK RYŠKI. BŪK TIKRA. BŪK SAVIMI.

DOUGLAS GROŽIO DIENOS! BŪK RYŠKI. BŪK TIKRA. BŪK SAVIMI.
DOUGLAS – didžiausias Europoje parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių tinklas, siūlantis ypač gausų grožio priemonių asortimentą.

Būk ryški. Būk tikra. Būk savimi ir nuo 02 28 iki 03 01  dalyvauk DOUGLAS Grožio denose PC MOLAS, kur tavęs laukia plaukų tyrimai, odos procedūros bei užsiėmimai makiažo mokykloje ir susitikimai su  grožio profesionalais. Dalyvavimas nemokamas. Registracija DOUGLAS parduotuvėje arba www.douglas.lt/renginiai

 

NEMOKAMAS PLAUKŲ TYRIMAS

Daugelis tiki, kad tinkamai rūpinasi savo plaukais. Plovimas atrodo tokia paprasta procedūra, tačiau toli gražu, bet ne kiekviena gali pasigirti sveikais, gyvybingais ir žvilgančiais plaukais. ilgi ar trumpi, tiesūs ar garbanoti? Gražūs plaukai pirmiausia yra sveiki ir žvilgantys!

Kaip juos prižiūrėti? Plaukų priežiūros specialistai atskleis plaukų priežiūros ir jų puoselėjimo taisykles, kad jūsų plaukai gautų maksimalų rezultatą, naudojant plaukų priežiūros priemones ir taptų sveikesni.

 

NEMOKAMA ODOS PRIEŽIŪROS KONSULTACIJA

Jei jūs vargina odos sausumas ar šerpetojimas, o gal odos riebumas, jaunatviniai spuogai, pigmentinės dėmės ar papilkėjusi oda - atsakysime į visus jūsų klausimus ir kiekvienam individualiai parinksime odos priežiūros priemones. Konsultacijos metu odos priežiūros specialistas sudėlios visą odos priežiūros dienos rutiną nuo A iki Z, papasakos, kaip teisingai elgtis su savo oda, kaip ją prižiūrėti, ką po ko naudoti.

Renginio metu pristatomos intensyvaus poveikio priemonės, todėl nerekomenduojame renginyje dalyvauti jaunesniems nei 25 metų asmenims.

 

NEMOKAMA MAKIAŽO PAMOKA

TAI NATŪRALAUS, LENGVO IR PUKIAI DIENAI TINKANČIO MAKIAŽO PAMOKA. PO JOS JŪSŲ VEIDO ODA ATRODYS SKAISTI, ŽVILGSNIUI SUTEIKSITE LENGVUMO BEI PARYŠKINSYTE GRAŽIAUSIUS SAVO BRUOŽUS.

 

PAMOKĄ SUDARO 2 DALYS:

DEMAKIAŽO DALIS. Jos metu patarsime, kaip tinkamai paruošti veido odą makiažui. Jūs išmoksite, kaip teisingai nuvalyti veido odą ir ją prižiūrėti. Sužinosite, kokios priemonės tam yra naudojamos bei turėsite galimybę išbandyti populiariausius produktus.

MAKIAŽO DALIS. Atliekant dieninį makiažą parenkamos lengvų tekstūrų bei švelnių atspalvių priemonės. Skystos pudros ir maskuojamosios priemonės pagalba paslėpsite odos trūkumus, nelygumus. Akis lengvai paryškinsite šešėliais ir blakstienų tušu. Gaiviam žvilgsniui suteikti – išmoksite natūraliai paryškinti antakius ir lūpas.

 

Dieninio makiažo tikslas  -  pabrėžti natūralius Jūsų veido bruožus užmaskuojant odos trūkumus ir dėmeles. Dieninis makiažas visuomet turi būti švelnesnis už vakarinį, nes natūralioje dienos šviesoje sodresnių spalvų makiažas gali būti per ryškus ir intensyvus.

 

Dieninis makiažas turi būti ir ilgalaikis, todėl naudinga žinoti dieninio makiažo subtilybių, kurios padės lengviau pasiekti norimą tikslą. Makiažo ekspertai visada pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

 

MAKIAŽO PAMOKOS METU SUTEIKIAMA VISA REIKALINGA DEKORATYVINĖ KOSMETIKA IR ŠEPETĖLIAI.

TRUKMĖ - 2 VALANDOS.

Pasiūlymas galioja: 02.28 - 03.01


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti