KALĖDŲ MADOS KARŠTINĖ

KALĖDŲ MADOS KARŠTINĖ

PC "Molas" ir mugė "Kalėdinė mados karštinė" kviečia kartu žengti į nuostabią Kalėdų laukimo pradžią! Pagrindinis KALĖDŲ MADOS KARŠTINĖS akcentas - kalėdinė mugė, kurioje - vien tik malonaus Kalėdų laikotarpio atributika! Čia rasite kuo pasipuošti bei apsirengti šventiniu laikotarpiu, kuo papuošti namus ir nudžiuginti artimuosius. Mugėje - atskira maisto zona, kurioje gurmaniškais skoniais ir unikalumu pasižymintys maisto produktai, puikiai tinkantys artėjančių švenčių dovanoms ar ypatingam kasdieniam pasilepinimui. "Kalėdinė mados karštinė" - geriausias pasirinkimas palepinti save išrinkti dovanas artimiesiems!

Bendroje mugės erdvėje nuoseklumą užpildys papildomos užimtumo erdvės, kuriose vyks nemokami kūrybiniai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Ypatingas dėmesys skiriamas mažiesiems mugės lankytojams! Renginio metu, dovana mugės lankytojams - NEMOKAMA DOVANŲ PAKAVIMO paslauga mugėje įsigytoms prekėms.

Kalėdinėje mugėje abi dienas, lankytojų lauks rėmėjų dovanos ir įvairūs siurprizai, o dalyvių - pirmosios Kauno mieste prieškalėdinės mugės lankytojai, dovanų medžiotojai, turiningai, produktyviai ir gerai praleistas laikas. Taip pat, speciali renginio programa. Visa tai sukurs puikią kalėdinę nuotaiką ir duos startą prasidėti didžiajai Kalėdų karštinei mieste.

Pasiūlymas galioja: 11.18 - 11.30


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti