Naujas ruduo – naujas tu!

Naujas ruduo – naujas tu!
MOLAS informacijos centras suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie prekybos centre vykstančias akcijas, naujienas bei renginius.

Naujas ruduo - naujas tu! Atsinaujinkite rudeniui kartu su PC MOLAS , o apsipirkę, nepamirškite atsiimti PC Molas nuolaidų kortelę, su kuria naujam sezonui pasiruošite dar pigiau!

PC MOLAS nuolaidų kortelės gavimo taisyklės:

 1. Kortelės turėtoju gali tapti fizinis asmuo nuo 18 (aštuoniolikos) metų, įsigijęs PC MOLAS prekių ar paslaugų.
 2. Nuolaidų kortelę atsiimti galima informacijos centre, pateikus pirkimo kvitą, asmens tapatybę patvirtinantį  dokumentą bei išsamiai ir teisingai užpildžius prašymą išduoti PC MOLAS nuolaidų kortelę.
 3. Informacijos centro darbo laikas: I-V 10-19. Su šeštadienio ir sekmadienio pirkimo kvitais atsiimti nuolaidų kortelę galima I-V 10-19.
 4. Vienas asmuo gali būti užregistruotas tik kartą ir turėti vieną galiojančią Kortelę. Kortelės turėtojas savo Kortelės negali perleisti kitam asmeniui.
 5. Gaudamas nuolaidų kortelę, kortelės turėtojas patvirtina, kad susipažino su išsamiomis nuolaidų kortelės išdavimo ir naudojimosi taisyklėmis bei duomenų tvarkymo taisyklėmis, taip pat, kad jo pateikti duomenys yra išsamūs ir teisingi.

PC MOLAS nuolaidų kortelės naudojimo taisyklės:

 1. Nuolaidų kortelė nėra mokėjimo kortelė, ji neskenuojama, joje nėra kaupiami lojalumo taškai. Nuolaidų kortelė galioja tik Kauno bei Klaipėdos PC MOLAS parduotuvėse.
 2. Nuolaidų kortelę būtina pateikti prieš atsiskaitant už prekes/paslaugas.
 3. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos nukainotoms ar kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms bei paslaugoms.
 4. Nuolaidos netaikomos alkoholiui, tabako gaminiams, kompensuojamiems vaistams, užsakomosioms prekėms, verslo ir dienos pietums.
 5. Informaciją apie nuolaidas, taikomas su nuolaidų kortele, galite sužinoti nuskenavę QR kodą esantį ant kortelės arba www.molas.lt
 6. Nuolaidų kortele gali naudotis tik jos turėtojas (savininkas).
 7. PC Molas pasilieka teisę vienašališkai keisti nuolaidų kortelės išdavimo ir naudojimo taisykles ir su nuolaidų kortele taikomas nuolaidas bei įsipareigoja iš anksto apie tai paskelbti interneto svetainėje www.molas.lt. Kortelės turėtojams asmeniškai apie tai iš anksto nėra pranešama.

DĖMESIO! Susipažinti su išsamiomis PC MOLAS NUOLAIDŲ KORTELĖS  bei duomenų tvarkymo taisyklėmis galite čia

 

Pasiūlymas galioja: 09.06 - 10.10


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti