NEMOKAMAS DOVANŲ PAKAVIMAS

NEMOKAMAS DOVANŲ PAKAVIMAS
MOLAS informacijos centras suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie prekybos centre vykstančias akcijas, naujienas bei renginius.

AKCIJOS „NEMOKAMAS DOVANŲ PAKAVIMAS” (TOLIAU – AKCIJA) TAISYKLĖS:

 1. Akcija vyksta 2019 gruodžio 13 – 24 dienomis prekybos centre MOLAS, esančiame adresu K. Baršausko g. 66 A, Kaunas (toliau – PC MOLAS).
 2. Akcijos organizatorius: UAB „Westerwijk Investments“ (toliau – Organizatorius).
 3. Akcijoje gali dalyvauti pirkėjai fiziniai asmenys, nuo 2019 m. gruodžio 13 d. iki 2019 m. gruodžio 24 d. imtinai bet kurioje PC MOLAS esančioje parduotuvėje pirkę prekių už 25 (dvidešimt penkis) EUR ir daugiau (toliau – Pirkėjas).
 4. Vienas apsipirkimo čekis suteikia teisę dalyvauti Akcijoje vieną kartą, t. y. gauti vieną nemokamą dovanos pakavimo paslaugą (toliau – Paslauga). Čekiai nesumuojami, vieno čekio suma neskaidoma. Pakuojamos tik čekyje nurodytos prekės.
 5. Akcijoje nedalyvauja maisto prekių parduotuvės „MAXIMA“, restoranų ir paslaugų teikimo vietų, draudimo bendrovių, draudimo tarpininkų, bankų, lažybų punktų, paštomatų, mokesčių, tabako ir alkoholio pirkimo čekiai.
 6. Nepakuojamos maisto ir alkoholio prekės, taip pat didelės apimties prekės (pvz. buitinė, vaizdo ar garso technika). Pakuojamos tik taisyklingą formą turinčios prekės (stačiakampis, kvadratas, cilindras), kitokios formos prekės supakuojamos į dovanų maišelius.
 7. Su Akcijos taisyklėmis susipažinęs, su jomis sutinkantis, jų besilaikantis bei Paslaugą pageidaujantis gauti Pirkėjas, įsigijęs prekių šiose Taisyklėse numatytomis sąlygomis, ir turintis tai įrodantį pirkimo kvitą (čekį), pristato jį į PC MOLAS infocentrą ir pateikia darbuotojui, kur šis kvitas yra pažymimas ir dovana priimama nemokamam supakavimui.
 8. Paslauga teikiama ir dovanų pakavimas vyksta 2019 m. gruodžio 13 – 23 d. 10.00 - 19.00 valandomis, gruodžio 24 d. 10.00 - 14.00 valandomis Dovanų pakavimo punkte. Šiame punkte nustatytomis valandomis nesikreipęs dėl Paslaugos, Pirkėjas netenka teisės ja pasinaudoti.
 9. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja tinkamai susipažinti su Akcijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų, o taip pat organizatoriaus priimtų Akcijos sprendimų.
 10. Organizatorius, įtaręs Akcijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti Paslaugos suteikimą Akcijos dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Akcijos taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę Paslaugos nesuteikti.
 11. Organizatoriai pasilieka visą teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja apie tai informuoti interneto svetainėje molas.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.molas.lt paskelbtos akcijos taisyklės.
 12. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos taisyklių keitimu, atšaukimu ar nutraukimu, neatlygina nuostolių/ išlaidų, susijusių su Akcijos taisyklių pakeitimu, taip pat neatsako už Akcijos dalyvių išlaidas ir/ar nuostolius, susijusius su dalyvavimu Akcijoje (prekių įsigijimas Akcijos metu ir pan.).
 13. Paslauga į pinigus ar kitus daiktus nekeičiama. Paslaugos rezultato išvaizda gali skirtis nuo reklaminėje medžiagoje pavaizduotų objektų.
 14. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 15. Informacija apie Akciją skelbiama molas.lt ir PC MOLAS informacijos centre.

Pasiūlymas galioja: 12.13 - 12.24


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti