Pasitikite pavasarį žvalūs, o vasarą saugūs!

Pasitikite pavasarį žvalūs, o vasarą saugūs!
Medicinos klinikų tinklas, daugiau kaip 25-erius metus teikiantis paslaugas privatiems klientams bei įmonėms.

Pasitikite pavasarį žvalūs, o vasarą saugūs!

Kviečiame pasidaryti nuovargio tyrimų programą su -20 proc. nuolaida. Programa skirta tiems, kurie net ir po ilgo poilsio jaučiasi pavargę! Nuovargis gali turėti neigiamas pasekmes žmogaus gyvenimo kokybei. Susitvarkius su nuolatinio išsekimo problema, geriau įsimenama informacija, padidėja darbo efektyvumas, pagerėja atmintis, lengviau priimami sprendimai, pastebėta, kad ilgainiui padidėja asmeninės pajamos. Taip pat žymiai sutrumpėja organizmo atsistatymo laikotarpis po darbų, todėl laisvalaikį norisi leisti aktyviau ir sveikiau.

O vis dar dvejojantys ar verta skiepytis nuo erkinio encefalito, gali tai padaryti dabar, nes akcijos laikotarpiu pasiskiepijus pirmą kartą taikysime -10 proc. nuolaidą, antrai skiepo dozei taikysime -15 proc. nuolaidą, o trečiai skiepo dozei net -20 proc. nuolaidą. Tad puiki proga sutaupyti ir apsisaugoti nuo erkinio encefalito.

Ir nepamirškite erkės būna gyvybingos jau 5-7 laipsnių temperatūroje ir kelia grėsmę sveikatai. Žinant šios žiemos vidutinę temperatūrą erkės galėjo ir neužmigti. Todėl pasiskiepiję dabar jausitės saugūs ne tik vasarą, bet ir šiltą žiemą.

Pasiūlymas galioja: 02.10 - 03.08


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti