PILDYTI SVAJONES GERA!

PILDYTI SVAJONES GERA!
MOLAS informacijos centras suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie prekybos centre vykstančias akcijas, naujienas bei renginius.

 

Prekybos centras MOLAS lankytojai šiemet prieš didžiąsias metų šventes ne tik galės pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis savo artimiesiems, bet ir prisidėti prie vaikų iš nepasiturinčių šeimų Kaune ir Kauno rajone svajonių išpildymo.

PC MOLAS pirkėjai, nuo lapkričio 22 iki gruodžio 22 d. apsipirkę prekybos centruose MOLAS, gaus žvaigždelės formos lipduką „Ačiū, kad prisidėjote prie vaikų svajonių išpildymo!”. Tai reikš, kad jie kartu su PC MOLAS prisidėjo prie vaikų iš nepasiturinčių šeimų svajonių išpildymo. Kiekvienas pirkinio kvitas = žvaigždelė vaikų svajonių link!

Bendradarbiaudami kartu su VšĮ „Vaikų svajonės“ norime prieš svarbiausias metų šventes nudžiuginti mažuosius svajotojus.

VŠĮ „Vaikų svajonės“ 2010 m. pradėjo savo kaip savanorišką veiklą, siekdami išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones, norėdami padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Per 11 metų išpildė beveik virš 100 tūkstančių vaikų svajonių. Jau įvyko Kūdikių dovanų, Vaikų dienos centrų, Mokyklinių dovanų, Žiemos rūbų projektai, o lapkričio 11 d. startavo tradicinis KALĖDINIŲ DOVANŲ projektas.

Norinčius prisidėti prie vaikų svajonių išpildymo kviečiame apsipirkti prekybos centruose MOLAS arba užsukti į www.vaikusvajones.lt

 

Pasiūlymas galioja: 11.22 - 12.22


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti