EUROKOS

EUROKOS

EUROKOS – didžiausias kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 1998 m., ir šiandien jungiantis daugiau nei 100 parduotuvių Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

EUROKOS – didžiausias kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 1998 m., ir šiandien jungiantis daugiau nei 100 parduotuvių didžiausiuose Lietuvos miestuose ir mažesniuose miesteliuose.

Kosmetikos parduotuvių tinklas EUROKOS žino, kiek daug kiekvienai moteriai ar merginai reiškia būti gražiai – kaip norisi švytėti ir sužavėti visą pasaulį! Dėl šios priežasties EUROKOS siekia kiekvienam suteikti galimybę būti gražiam ir išskirtiniam.

Pagrindinis EUROKOS išskirtinumas – platus ir unikalus prekių asortimentas, patrauklios kainos bei malonus ir paslaugus aptarnavimas.

EUROKOS parduotuvėse visada rasite išskirtinių, originalių ir niekur kitur neregėtų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių – čia Jums nuolat siūlomos pačios populiariausios ir įdomiausios kosmetikos ir grožio naujovės iš viso pasaulio.

Gausybė viliojančių prekių bei puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina, jog čia patirsite malonumą pirkti ir dovanosite sau džiugesio kupinas akimirkas!


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti